Glamour - Kouzlo krásy - Mistrovství České republiky v týmech

Datum: 
Středa, 28 Listopad, 2018 - 13:00

SOŠ a SOU Sušice pořádala ve středu 28. 11. 2018 v sušické Sokolovně čtrnáctý ročník soutěže Glamour - Kouzlo krásy - Mistrovství České republiky v týmech v kadeřnické a kosmetické tvorbě na téma „EXPLOZE V EXTRAVAGANCI.“ Soutěž se konala za výrazné podpory Asociace Fisy.

Pro letošní ročník byly určeny čtyři kategorie soutěže: Účesová tvorba v týmech (Dámský společenský účes + Pánský střih a styling), Foukaná, harmonie barevné extravagance v týmech (Dámská foukaná + Pánská foukaná), Soutěžní make–up v týmech (Dámský make–up + Pánský make–up) a Facepainting v týmech (Dámský facepainting + Pánský facepainting). 

Do soutěže se přihlásilo 34 soutěžících v 17-ti soutěžních týmech z 9 škol (Sušice, Plzeň, Strakonice, Domažlice, Stod, České, Budějovice, Praha, Karlovy Vary, Bratislava).

Za SOŠ a SOU Sušice soutěžily tři týmy. Alena Fořtová a Andrea Frančíková vybojovaly 1. místo v kategorii Účesová tvorba. Kateřina Bečvářová a Simona Přerostová získaly 2. místo v kategorii Soutěžní make–up. Simona Chupíková a Jana Kotlárová obsadily 3. místo v kategorii Facepainting.

Kompletní výsledková listina je -  zde.