Úspěchy školy

  Datum Obor Místo Žáci Umístění

Diplom

 

 4.4.2019

opravář zemědělských strojů 

 Horšovský Týn, krajské kolo

Jan Novák, Lukáš Viták 

3.místo 

 

 

3.4.2019

kuchaři, Zdobení velikonočních perníčků

Planá 

Gabriela Dudová, Filip Mašat

4.místo 

 

 

21.3.2019 

Zlatý pohár Linde - opravář zemědělských strojů

 Rokycany, krajské kolo

Zdeněk Šperl

Josef Švajka

1.místo

6.místo 

 

 

 11.3.2019

Autoopravář Junior 2019 

krajské kolo, Plzeň-Křimice 

David Čása

Josef Hirsch

11.místo

12.místo 

 

 

 28.2.2019

kuchaři, Chodovarské čepování 2019 

Mariánské Lázně 

 Martina Tomanová, Jakub Zahradník, Dominika Randáková

 

 

 

 7.2.2019

 kadeřnice, Koruna kreativity

 mistrovství Evropy, Praha

 Jana Kotlárová Krištof Kryštof

Simona Chupíková, Anna Skýpalová

3.místo 

4.místo

 

 

 24.1.2019

kadeřnice, kosmetička a vizážistka - Koruna kreativity

mistrovství ČR, Praha

Andrea Frančíková, Ondřej Farbar

Aneta Müllerová, Petra Velíšková

Nikola Vodičková, Veronika Tvrdá 

5.místo

5.místo

1.místo, titul LAUREÁT 

 

 

 9.1.2019

kadeřnice a kosmetičky - Beauty Cup

celostátní, Domažlice

Zuzana Kubešová, Iveta Šmídová

Klára Adamcová, Sarah Miškovičová

Filip Vujanovič, Jakub Havlík

Jana Kotlárová, Kryštof Krištof

 1.místo

2.místo

4.místo

2.místo a Cena kreativity

 

 

 19.12.2018

florball 

Klatovy 

hoši 

5.místo 

 

 

 5. a 13.12.2018

odbíjená 

gymnázium Klatovy 

hoši

dívky 

 5.místo

5.místo

 

 

 28.11.2018

kadeřnice - Glamour 2018

celostátní, Sušice

Alena Fořtová, Andrea Frančíková

Kateřina Bečvářová, Simona Přerostová

Simona Chupíková, Jana Kotlárová

1.místo

 2.místo

 3.místo 

 

 

 13.11.2018

kadeřnice - Koruna kreativitiy 2018 

místrovství Slovenské republiky

Simona Chupíková, Anna Skýpalová

 3.místo a postup na mistrovství Evropy

 

 

 9.10.2018

elektrotechnika - Technika má zlaté dno 

 Plzeň

Mirvald Tomáš, Riedl Tomáš 

 

 

 

 5. a 11.10.2018

 turnaj v kopané

Luby 

hoši 

3.místo 

 

 

 4.10.2018

Xterra

Sušice 

 smíšená štafeta

 3.místo

 

 

 20.9.2018

středoškolský atletický pohár 

Klatovy 

hoši

dívky 

4.místo

5.místo 

 

 

 24.5.2018

Jízda zručnosti s traktorem s přívěsem 

Sušice, regionální 

Václav Straka

Tomáš Seidl 

1.místo

2.místo

 

 

 květen 2018

Soutěž robotiky - kategorie ZŠ

Plzeň 

 

3.místo 

 

 

 10.-11.5.2018

MIE, elektrikář, instalatér 

Sušice, celostání - mezinárodní 

Hlaváč Ondřej

Rebstöck David

Vinický Martin

5.místo 

3.místo

6.místo

 

 

 9.5.2018

OZS 

Třebíč 

Fleischman Ondřej 

 

 

 

 27.4.2018

Řemeslo má zlaté dno 

 

Balák Jan

 

 

 

 18.4.2018

jízda zručnosti 

Blatná 

Seidl Tomáš 

4.místo 

 

 

 5.4.2018

OZS

 Bor, krajské kolo

Fleischman Ondřej 

Housar Václav

2.místo 

11.místo

 

 

 22.3.2018

Truhlář "Kája Hoblík"

Domažlice 

Strejc Jakub

Balák Jan

7.místo

8.místo 

 

 

22.3.2018

opravář zemědělských strojů "Zlatý pohár Linde"

Rokycany, krajské kolo 

Housar Václav

Krčmář Jakub

3.místo

6.místo 

 

 

20.3.2018

kuchař-číšník, zdobení perníčků 

Planá u M.L. 

Olha Bondarchuk, Daniel Hepák 

2.místo 

 

 

 6.3.2018

kadeřnice a kosmetičky - Beauty Cup

Domažlice, celostátní

Tereza Brejchová

Marcela Burianová

1.místo 

1.místo

 

 

 únor 2018

zimní olympiáda, běh na lyžích 

Železná Ruda 

Andrea Mánková 

4.místo 

 

 

 15.2.2018

Automechanik junior 2018 

 

Gill Pavel

Šmrha Martin 

6.místo

7.místo 

 

 

 leden 2018

odbíjená 

Klatovy 

hoši

dívky 

3.místo

5.místo

 

 

 16.1.2018

kadeřnice - Koruna kreativity 

mistrovství ČR, Praha 

Chupíková, Bečvářová

Jílek, Krištof

Burianová, Rigová

1.místo 

3.místo

4.místo

 

 

 6.12.2017

kadeřnice - Glamour 2017 

celostátní, Sušice

 Chupíková, Bečvářová

2.místo 

 

 

 2.11.2017

Elektrikář 

Vzdělání a řemeslo, Č.Budějovice 

Štilip Jakub

7.místo 

 

 

 1.11.2017

kadeřnice + kosmetičky 

 

Adamcová, Fořtová 

4.místo 

 

 

 11.10.2017

Technika má zlaté dno 

 

 Vinický, Štilip

7.místo 

 

 

 26.9.2017

turnaj SŠ -kopaná 

 Klatovy -  Luby

 

3.místo 

 

 

 22.6.2017

Jízda zručnosti s traktorem a přívěsem

celostátní, Janovice nad Úhlavou

 Václav Straka

1.místo 

 

 

 17.5.2017

kuchař-číšník, Borská kuchařka 

Bor u Tachova, regionální 

Michaela Bubelová, Olha Bondarčuk 

 1.místo

 

 

 10.5.2017

Jízdra zručnosti s traktorem s přívěsem 

 Sušice, regionální

Václav Straka

Jan Hefler

1.místo

2.místo 

 

 

 4.-5.5.2017

 

soutěž žáků MIE a oborů tř. 26 a 36

 

celostátní, Sušice 

Radek Řezanka, Jiří Přerost

Michael Šefrna

Josef Vincenc Skořepa

6.místo 

2.místo

4.místo

 

 

 4.4.2017

kuchař-číšník -zdobení velikonočních perníčků 

 Planá

Jaroslav Zoubek, Michaela Bubelová

2.místo 

 

 

 30.3.2017

Opravář zemědělských strojů

regionální kolo Kralovice 

Jan Čanecký, Ondřej Fleischmann

1.místo 

 

 

 23.3.2017

soutěž svářečů "Zlatý pohár LINDE" 

krajské kolo Rokycany 

 Jan Čanecký

 3.místo

 

 

27.1.2017

Cestovní ruch - soutěž v odborných znalostech a dovednostech z cestovního ruchu - Region 2017

Plzeň

Diana Kreisová, Martin Novosad

J. Baláková,H.Hozmanová

Nikita Rudenka,Šárka Siváková

1.místo

2.místo

3.místo

 

 

11.1.2017

Kadeřník - Koruna kreativity

Praha, finále Mistrovství ČR

Marie Burešová,Veronika Tomanová

Helena Cinegrová,Veronika Ducháčová

Lucie Plojharová,Andrea Šeflová

Kryštof Krištof, Kateřina Bečvářová, Simona Chupíková

1.místo, absolutní laureát

1.místo

2.místo

-----

 

 

8.12.2016

2.12.2016

volejbal

 Klatovy

dívky

hoši


3.místo

 

 

 30.11.2016

Kadeřník - Glamour-Kouzlo krásy, mistrovství ČR v týmech

 Sušice

Simona Chupíková

Kateřina Bečvářová

2.místo, Zlatá cena          2.místo

 
  23.11.2016

Zapojení bytové elektroinstalace, celostátní 

 České Budějovice

 Josef Vincenc Skořepa

6.místo 

 
  23.-25.11.2016

Opravář zemědělských strojů - celostátní soutěž v jízdě zručnosti

České Budějovice, Vzdělání a řemeslo

Zdeněk Randák

2.místo

 
  3.11.2016

Kadeřník - mistrovství ČR Koruna kreativity

Praha, semifinále

Helena Cinegrová, Lucie Plojharová ,Marie Burešová

Kryštof Krištof

1.místa a

postup do finále

 
  1.11.2016

kadeřník + kosmetička - účes a make-up "Střihni si film"

 Plzeň

Marcela Burianová + Sandra Schmidjelová + SZŠ Klatovy, Dominik Jílek + SZŠ Klatovy

4.místo a 6.místo

 
  29.10.2016

Instalatér

České Budějovice

Radek Řezanka, Miroslav Jahna

3.místo

 
  15.9.2016

CORNY Středoškoslký atletický pohár

Klatovy

hoši

dívky

5.místo

4.místo

 
  23.6.2016

O pohár hejtmana

Plzeň

odbíjená hoši

odbíjená dívky

6.místo

8.místo

 
  21.-22.6.2016

O pohár hejtmana

Sušice

odbíjená hoši

odbíjená dívky

malá kopaná

atletický čtyřboj hoši

atletický čyřboj dívky

2.místo

2.místo

3.místo

3. a 4.místo

4.místo

 
  květen 2016

Opravář zemědělských strojů

Bruntál, celostátní kolo Straka Václav 4.místo  
  5.-6.5.2016

soutěž žáků MIE a oborů třídy 26 a 36

Sušice, celostátní kolo Radek Řezanka, Marek Juha 3.místo  
   20.4.2016

jízda zručnosti Blatná

 oblastní kolo  Randák Zdeněk 3.místo   
  6.4.2016

Truhlář "Kája Hoblík"

 Domažlice

Mautner Michal

Mareš Ondřej

14.místo

5.místo 

 
  18.3.2016

Opravář zemědělských strojů

krajské kolo, Sušice  Straka Václav, Hnyk Jakub 1.místo-mimo soutěž  
  17.3.2016

soutěž ve svařování "Zlatý pohár Linde"

krajské kolo, Rokycany

Straka Václav

Čanecký Jan

4.místo

3.místo

 
  16.3.2016

soutěž odborných dovedností "Zedník 2016"

 Horní Bříza Michael Buchta, David Hlaváč   4.místo  
  15.3.2016

Kuchař-číšník, zdobení perníků

Planá u Mariánských Lázní Nikola Uherová, Jaroslav Zoubek 1.místo  
  9.3.2016

Kadeřnice 

Domažlice  Pavlína Málková, Veronika Tomanová  3.místo  
  3.3.2016

Učeň instalatér 2016

 krajské kolo Sušice  Zdeněk Roubal 3.místo  
  18.2.2016

automechanik Junior

Plzeň-Křimice  Jurga Jakub, Chudý Petr    
  21.-22.1.2016

Cestovní ruch - soutěž v odborných znalostech a dovednostech z cestovního ruchu - Region 2016

Plzeň

František Vavřička, Veronika Míšková, Zuzana Zajícová

1.místo

 
  21.1.2016

Kadeřník - Koruna kreativity

Praha - Mistrovství ČR, finále

Václava Toušová

Marcela Burianová

Dominik Jílek, Sandra Schmidjellová

1.místo

3.místo

---

 
  listopad

Odbíjená

Klatovy

hoši

dívky

4.místo

6.místo

 
  4.11.2015

Kadeřník - Glamour 2016 a Mistrovství republiky v týmech

Sušice

Václava Toušová, Sandra Schmidjellová

Eva Nová, Dominik Jílek

1.místo

5.místo

 
  21.-23.10.2015

Instalatér

Vzdělání a řemeslo České Budějovice

Miroslav Janout

Radek Řezanka

5.místo

 
  21.-23.10.2015

Opravář zemědělských strojů - Jízda zručnosti

Vzdělání a řemeslo České Budějovice, celostátní soutěž

Zdeněk Randák

Václav Straka

1.místo

-

 
  6.10.2015

fotbalový turnaj - Pohár Josefa Masopusta

Klatovy-Luby

družstvo

5.místo

 
  18.9.2015

XTerra

Gymnázium Sušice

štafety chlapců

smíšená štafeta

2. a 3.místo

5.místo

 
  16.9.2015

CORNY Středoškoslký atletický pohár

Klatovy, okresní přebor

chlapci

dívky

5.místo

5.místo

 
  13.-15.5.2015

soutěž žáků MIE a oborů třídy 26 a 36

Sušice, celostátní kolo

František Král, Zdeněk Stupka

3.místo

 
  26.3.2015

soutěž ve svařování Zlatý pohár Linde

krajské kolo, Rokycany

Radim Janota

1.místo

 
  25.3.2015

lední hokej

Klatovy

družstvo

5.místo

 
  25.3.2015

soutěž oboru Zedník

oblastní kolo, Sušice

Jaroslav Strnad, Jan Marek

1.místo

 
   

kuchař-číšník - zdobení velikonočních perníčků

SOU Planá   4.místo  
  11.3.2015

kadeřnická soutěž

Domažlice  Filip Karnet, Tereza Brejchová    
  24.2.2015

Instalatér, soutěž odborných dovedností - Učen instalatér 2015

Krajské kolo - Plzeň

Miroslav Kesner

Zdeněk Stupka

družstvo

3.místo

4.místo

2.místo

 
  11.2.2015

Mechanik opravář motorových vozidel - Automechanik 2015

Krajské kolo - Kralovice

družstvo (Karel Janoščík, Marek Honzík)

6.místo

 
  22.-23.1.2015

Cestovní ruch - soutěž v odborných znalostech z cestovního ruchu - Region 2015

Plzeň 

Jaromír Opatrný

František Vavřička

týmy (Veronika Šmerdová, Veronika Míšková, Tomáš Kindelmann)

6.místo 

5.místo

5.místo

 
  23.1.2015

Kadeřník - Koruna kreativity

Praha - mistrovství české republiky, finále

Monika Herrmanová, Veronika Tomanová

Kristýna Pelzerová, Aneta Rigová

Tereza Brejchová, Jana Steblová

1.místo

4.místo

12.místo

 
  14..11.2014

Kadeřník - Koruna Kreativity

Praha - semifinále

Monika Herrmanová, Veronika Tomanová

Kristýna Pelzerová, Aneta Rigová

Tereza Brejchová, Jana Steblová

2.místo

postup do finále

 
  14.-15.10.2014

Sportfest

Sušice  družstvo

1.místo

 
  5.11.2014

Kadeřník- Glamour 2015

Sušice  

-

 
   31.10.2014

Instalatér

České Budějovice Miroslav Kesner, Zdeněk Stupka 

4.místo

 

 

13.-14.5.2014

Mechanik instalaterských a elektrotechnických zařízení 

Sušice - celostátní kolo

Roman Geryk, Marek Teska

2.místo

 

 

24.4.2014

Opravář zemědělských strojů  Bor - regionální kolo

Pena Václav

Lepší Tomáš

soutěž družstev

3.místo

8.místo

3.místo

 
  23.4.2014 jízda zručnosti Blatná - oblastní kolo Kupka Tomáš, Janeček Tomáš    
  15.4.2014 kuchaři - zdobení velikonočních perníčků SOU Planá  Miroslava Husníková, Ivana Skypalová 3.místo  
  20.3.2014 lední hokej Klatovy  družstvo 3.místo  
  6.2.2014 Kadeřník - Kalibr Cup Lanškroun Karnet Filip -  
  24.1.2014 Cestovní ruch Plzeň Daniel Krýgr 1.místo  
  24.1.2014 Cestovní ruch Plzeň Suzana Markovičová, Tomáš Kindelmann, Štěpánka Vacková 3.místo  
  23.10.2013 Kadeřník Sušice Zdeňková Kristýna, Podroužková Michaela, Horáčková Iveta, Ungrová Daniela 4.místo  
  17.-18.10.2013 Instalatér České Budějovice  Zdeněk Rubáš, Zdeněk Stupka 4.místo  
  14.10.2013 fotbalový turnaj O pohár hejtmana Sušice  družstvo 2.místo  
  3. a 8.10.2013 fotbalový turnaj - Pohár Josefa Masopusta Klatovy- Luby  družstvo 2.místo  
  2013 soutěž O nejúspěšnější školu v soutěžích ve školním roce 2012/2013 Krajský úřad Plzeňského kraje SOŠ a SOU Sušice v kategorii střední odborná učiliště 1. místo  
  22.5.2013 kuchaři - Borská vařečka Bor - regionální soutěž   2.místo  
  21.-22.5. MIE Sušice - národní kolo   6.místo  
  7.5.2013 OZS Bruntál - celostátní soutěž Luboš Kodýdek 5.místo  
  16.4.2013 OZS Kralovice - krajské kolo Luboš Kodýdek - 1.místo, Lukáš Hájek - 3.místo, družstvo 1.místo  
  27.3.2013 soutěž ve svařování Zlatý pohár Linde Rokycany - krajské kolo Jiří Boublík - 1.místo, Tadeáš Hájek - 5.místo, družstvo 1.místo  
  24.-25.1.2013 cestovní ruch Plzeň - Region 2013 Kateřina Ptáčková, Štěpánka Vacková, Václav Štěpánek 1.místo  
  21.-22.11.2012 instalatéři Praha Letňany - celostátní kolo Jan Malý, Michal Mužík 2.místo  
    volejbal Klatovy - okresní přebor dívky 6.místo  
    volejbal Klatovy - okresní přebor hoši 5.místo  
    košíková Klatovy - okresní přebor hoši 6.místo  
    lyžování zimní olympiáda Eva Chladová 1.místo  
    lyžování zimní olympiáda Martin Chlada 1.místo  
    hokej Klatovy - okresní přebor   4.místo  
  2012 Soutěž „O nejúspěšnější školu v soutěžích ve školním roce 2011/2012“ KÚPK Plzeň SOŠ a SOU Sušice 1. místo  
  18. - 19.10.2012 Instalatér Hobby České Budějovice Daniel Urban 1. místo  
  31.10.2012 Kadeřník Glamour 2012 Sušice Majerová, Kotěšovcová 2. místo  
  4., 9. 10. 2012 fotbal Klatovy - okresní přebor Klíma, Samek, Mužík, Varga, Vlach, Vonášek, Ritschel, Tonner, Šticha, Brabec, Havránek, Pešek, Sova, Brůha, Plánička 1. místo
článek
  16. - 17. 5. 2012 MIE Sušice - celostátní kolo Mužík
Malý
1. místo
  12. 5. 2012 1. kolo OMD
3 000 m - junioři
  Martin Chlada
Eva Chladová
1. místo
2. místo
  8. 5. 2012 Velká cena města Klatov
1. anglická míle - muži
Klatovy Martin Chlada 1. místo
  3. 5. 2012 OZS Praha - Radotín, celostátní kolo Jiří Boublík 2. místo
  1. 5. 2012 Jarní přespolní běh Bystřickým parkem krajské kolo Rokycany Eva Chladová
Martin Chlada
4. místo
2. místo
  25. 4. 2012 OZS Horšovský Týn Kupka
Boublík
2. místo
1. místo
  17. - 18. 4. 2012 soutěž ve svařování
Zlatý pohár Linde
celostátní kolo Frýdek - Místek Tadeáš Hájek 6. místo
  14. 4. 2012 Bělská pětka - Mistrovství Plzeňského kraje
Zlatý pohár Linde
Bělá nad Radbuzou Martin Chlada 3. místo
  31. 3. 2012 soutěž ve svařování
Zlatý pohár Linde
krajské kolo Rokycany Hájek
Boublík
1. místo
2. místo
  29. 3. 2012 středoškolský silový přebor Horažďovice Šubová
Toman
Havránková
Toman
Kohout
2. místo
3. místo
1. místo
1. místo
3. místo
  24. 3. 2012 Přespolní běh - Junioři Mistrovství ČR v přespolním běhu Martin Chlada 6. místo
  22. 3. 2012 okresní přebor středních škol v hokeji Klatovy muži 2. místo
  2012 Truhláři O hoblík Káji Hoblíka    
  28. 2. 2012 Kadeřník Tábor Stuchlíková, Novotná
Štěpánová, Michalová
Mráčková, Tarabcová
zvláštní cena poroty a diváků
2. místo
1. místo
  leden 2012 Cestovní ruch Plzeň   4. a 8. místo
  prosinec 2011 okresní přebor ve volejbale Klatovy dívky
hoši
6. místo
7. místo
  22. 11. 2011 MIE Vzdělání a řemeslo - České Budějovice Josef Lerch
David Poláček
2. místo
  22. 11. 2011 Kuchaři Vzdělání a řemeslo - České Budějovice   2. místo
  2. 11. 2011 Kadeřník Sušice Kristýna Nová
Nikola Novotná
1. místo
  20. - 21. 10. 2011 MIE - Instalatéři Hobby České Budějovice   2. místo
  22. 9. 2011 okresní přebor v atletice Klatovy hoši
dívky
3. místo
4. místo
  3. - 4. 5. 2011 MIE - národní kolo Sušice   1. místo
  2011 okresní přebor v basketbalu   hoši 3. místo
  2011 okresní přebor v odbíjené     6. místo
  28. 4. 2011 okresní přebor v kopané Klatovy   2. místo
  2011 Středoškolský silový přebor Horažďovice Markéta Šubová
Kateřina Spurná
Matěj Vinický
1. místo
1. místo
5. místo
  březen 2011 svařování - krajské kolo Rokycany   1. místo
5. místo
  29. 3. 2011 okresní přebor v hokeji Klatovy   2. místo
  24. 2. 2011 běh na lyžích 35. zimní olympiáda - Železná Ruda Martin Chlada 2. místo
  24. 2. 2011 běh na lyžích 35. zimní olympiáda - Železná Ruda Eva Chladová 2. místo
  24. 2. 2011 běh na lyžích - štafeta 35. zimní olympiáda - Železná Ruda Eva Chladová
Martin Chlada
1. místo
  leden 2011 Cestovní ruch     4. místo
  23. 3. 2011 Truhlář Plzeň Václav Krbec
Roman Krška
1. místo
2. místo
  2. 2. 2011 Kadeřník Tábor Michaela Luptáková
Petra Zemanová
2. místo
a cena diváků
  2. 2. 2011 Kadeřník Tábor Hana Dryjová
Dominika Fišerová
1. místo
  8. 12. 2010 Kadeřník Sušice Eliška Maříková
Monika Škachová
3. místo
  20. - 21. 4 . 2010 MIE Sušice
(národní kolo)
Sládek Petr
Křejčík Pavel
3. místo
  květen 2010 OZS Chvaletice
(národní kolo)
Krýsl Zdeněk 1. místo
  15. 4. 2010 OZS Bor (krajské kolo) Krýsl Zdeněk
Goby Ondřej
1. místo
a 8. místo
(družstvo -
1. místo)
  31. 3. 2010 Soutěž ve svařování - Zlatý pohár Linde Rokycany
(krajské kolo)
Kocúr Josef
Keila Daniel
1. a 2. místo
  2009/2010 Automechanik junior Plzeň
(krajské kolo)
Švehla Petr 4. místo
  30. 3. 2010 Kadeřnice Tábor Zemanová Petra
Kindelmannová Veronika
Lukáčová Judita
Grösslová Veronika
1. místo
  2009/2010 Calibr Cup Lanškroun učební obor:
Kadeřník
12. místo
  2009/2010 Kadeřnice Sušice
(regionální soutěž)
učební obor:
Kadeřník
1. místo
  11. 12. 2009 Lázeňský pohárek Karlovy Vary Marcin Tomáš
Šmrha Ladislav
1. místo
  2009/2010 Vzdělání a řemeslo České Budějovice učební obor:
Kuchař-číšník
2. místo
  2009/2010 Okresní přebor středních škol v hokeji     4. místo
  2009/2010 Okresní přebor středních škol v atletice   hoši
dívky
4. místo
7. místo
  2009/2010 Okresní přebor středních škol v basketbalu   hoši
dívky
3. místo
6. místo
  2009/2010 Okresní přebor středních škol v odbíjené   hoši
dívky
4. místo
7. místo
  2008/2009 Okresní přebor středních škol v odbíjené   hoši
dívky
4. místo
8. místo
  2008/2009 Okresní přebor středních škol v basketbalu   hoši
dívky
3. místo
7. místo
  2008/2009 Okresní přebor středních škol v atletice   hoši
dívky
5. místo
7. místo
  2008/2009 Okresní přebor středních škol v kopané     3. místo
  2008/2009 Okresní přebor středních škol v hokeji     5. místo
  13. - 14. 5. 2009 MIE Sušice
(národní kolo)
Rücker Aleš
Pytel Jan
2. místo
  5. 5. 2009 OZS Hlušice
(národní kolo)
Krýsl Zdeněk 2. místo
  24. 4. 2009 OZS Kralovice
(krajské kolo)
Krýsl Zdeněk
Urban Petr
1. místo
a 5. místo
(družstvo -
1. místo)
  26. 3. 2009 Svařování Linde - zlatý pohár Rokycany
(krajské kolo)
Kocúr Josef
Kašák Martin
2. a 3. místo
  2008/2009 Kadeřnická soutěž Tábor učební obor:
Kadeřník
2. místo
a 5. místo
  2008/2009 Kadeřnická soutěž České Budějovice učební obor:
Kadeřník
4. místo
  3. 12. 2008 Glamour - Kouzlo krásy 2008 Sušice
(regionální soutěž)
Zemanová Petra
Prunerová Petra
Šedivý Michal
Mištarková Dominika
3. místo
  2. 4. 2009 Gastro Hradec Šmíd Michal
Benedikt Ondřej
1. místo
  2008/2009 Vzdělání a řemeslo České Budějovice učební obor:
Kuchař-číšník
1. místo
  16. 9. 2008 Vzdělání a řemeslo 2008 České Budějovice
(celostátní soutěž)
učební obor:
Kuchař-číšník pro pohostinství
1. místo
  21. 11. 2008 Košíková - hoši Klatovy
(okresní přebor)
SOŠ a SOU Sušice 3. místo
  2007/2008 Gastronomická expozice České Budějovice
(mezinárodní gastronomický festival)
učební obor:
Kuchař-číšník pro pohostinství
3. místo
  27. 11. 2008 Košíková - dívky Klatovy
(okresní přebor)
SOŠ a SOU Sušice 6. místo
  22. 11. 2008 Český kapr Zvíkov
(Asociace kuchařů a cukrářů ČR)
Michal Šmíd 1. místo
  29. 3. 2007 Linde svařování plamenem Rokycany
(krajské kolo)
Suk Vojtěch 1. místo
  29. 3. 2007 Linde svařování v ochranné atmosféře Rokycany
(krajské kolo)
Veselý Petr 1. místo
  květen 2006 OZS Nové Strašecí
(národní kolo)
Beneš 11. místo
  květen 2006 Instalatér Litoměřice Frána, Novák 2. místo
  květen 2006 Instalatér Česká Třebová
(národní kolo)
Frána, Novák 1. a 2. místo
  duben 2006 Instalatér Brno
(celostátní soutěž)
Frána, Novák 4. místo
(družstvo)
  duben 2006 Linde svařování Frýdek Místek
(národní kolo)
Suk, Veselý 1. místo
(teorie)
  duben 2006 Kuchař-číšník Hradec Králové
(mezinárodní soutěž)
  1. místo
  duben 2006 Svařování Rokycany
(krajské kolo)
Suk, Veselý 1. a 2. místo
  duben 2006 OZS Bor
(krajské kolo)
Kalista, Krejčí 5. a 6. místo
  duben 2006 Automechanik Plzeň
(krajské kolo)
Ježek, Houdek 6. a 14. místo
  březen 2006 Instalatér Plzeň
(krajské kolo, vědomostní)
Frána, Novák 1. a 2. místo
  březen 2006 Beauty Expo Praha Lajčáková 2. místo
  únor 2006 Kadeřnice Tábor Klůsová 3. místo
  únor 2006 Calibr Cup - kadeřnice Lanškroun Lajčáková, Švecová 4. místo
  únor 2006 Instalatér Sušice
(krajské kolo)
Frána, Novák 1. a 2. místo
  leden 2006 Lázeňský pohár (kuchař-číšník) Karlovy Vary   1. místo
  prosinec 2005 Glamour (kadeřnice) Sušice Lajčáková, Švecová 1. a 2. místo
  listopad 2005 Kuchař-číšník České Budějovice   2. místo
  září 2005 Instalatér České Budějovice Frána, Novák 2. místo
  září 2005 Kuchař-číšník České Budějovice   2. místo